Zakład stolarski w Łodzi – poznajmy się

Na mapie Łodzi i okolic wielu jest stolarzy wykonujących profesjonalne meble. Oferują oni produkty funkcjonalne, estetyczne, praktyczne. Ale nasze meble to coś więcej niż „produkty”. To wyjątkowy design i ciekawe wzornictwo. To elegancja, smak i styl. To my.

Więcej niż usługi stolarskie

Zakład stolarski Łódź

Jesteśmy stolarzami tworzącymi firmę rodzinną, z długoletnią tradycją. Dlatego tak samo często jak po solidne maszyny, sięgamy po klasyczne dłuta i gładziki. By tworzyć coś niebanalnego, jedynego w swoim rodzaju: nadzwyczajne meble.

Korzystamy w stolarstwie z tego, co oferuje nam współczesny rynek technologiczny. Nasza pracownia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i narzędzia, które pozwalają nam w perfekcyjny sposób wykonywać naszą pracę. Każdego dnia korzystamy też z ręcznej obróbki drewna, ponieważ pozwala nadać meblom oryginalny, niebanalny charakter.

Prócz drewna meble wykonujemy z innych, bardzo trwałych i praktycznych komponentów, które uzupełniają podstawowy materiał budulcowy. Chętnie wykorzystujemy szkło, elementy kute, metalowe. Dzięki umiejętnościom przekazywanym w naszym zakładzie stolarskim z pokolenia na pokolenie oraz dużemu wyczuciu stylu, łączymy różnorodne materiały w całości o szlachetnym wyglądzie.

Doświadczeni stolarze to nasza wizytówka

Nasza praca nie polega wyłącznie na wykonywaniu zadań w stolarni. Część naszych zajęć odbywa się przed komputerem, z wykorzystaniem profesjonalnych programów graficznych do aranżacji wnętrz. Czasami proponujemy Klientom gotowe meble, jednak równie często, uwzględniając ich sugestie - projektujemy najpierw grafiki przedstawiające konkretne szafy, komody czy stoły.

Kiedy już zrealizujemy nasze wizje, będące jednocześnie tym, czego oczekiwał konkretny zleceniodawca, transportujemy mebel. W przypadku każdego typu mebli na wymiar - zajmujemy się też profesjonalnym montażem.

Zapewne zastanawiasz się, ile to wszystko kosztuje. Ze względu na fakt, iż tworzymy meble na zamówienie, każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu współpracy z nami otrzymujesz szczegółowy kosztorys, z którego wyczytasz dokładne ceny wszystkich elementów mebli oraz dodatkowych usług stolarskich, jak montaż czy transport.

Zapraszamy do poznania naszego zakładu stolarskiego w Łodzi – miejsca pełnego pasji, manufaktury, w której żywe są dawne tradycje i gdzie nowoczesność przeplata się z tym, co dawniej liczyło się dla naszych przodków. Zapraszamy do kontaktu.