Blog
Stolarz składający mebelki w pokoju dziecięcym Łódź

Usługi stolarskie do pokoju dziecięcego

Kiedy wiemy, że wytwory z naszej łódzkiej pracowni trafią do pokoju małej dziewczynki lub chłopca, czujemy wyjątkową presję. Prócz tego, że mebelki dziecięce mają być funkcjonalne, śliczne i oryginalne, muszą przecież wspierać dziecięcą wyobraźnię oraz umożliwiać codzienną zabawę, a przy tym być bezpieczne. Usługi stolarskie dla najmłodszych – to jest dopiero wyzwanie!

Nie ma takiego wyzwania, któremu nie sprostamy

Kiedy otrzymujemy więc zlecenie na łóżko piętrowe dla bliźniaków, meble pod wymiar dla fana motoryzacji czy biurko dla małej księżniczki – zakasujemy rękawy i zabieramy się do pracy. Robimy najpierw burzę mózgów, szukamy inspiracji, trendów czy dominującego stylu. Doskonale wiemy, co jest ważne dla dzieci i ich rodziców, dlatego projektując i tworząc meble dla najmłodszych, szczególny nacisk kładziemy na:

 • bezpieczeństwo; do produkcji używamy wyłącznie naturalnych, sprawdzonych materiałów; selekcjonujemy drewno i stawiamy na najlepsze gatunki; dbamy o to, by nasze meble impregnowane były olejami na bazie naturalnych składników – nasze starania docenią z pewnością alergicy oraz najmłodsze szkraby, które poznają świat wokół siebie; stabilne, bezawaryjne konstrukcje, brak ostrych kantów, liczne zabezpieczenia, ochronki – elementów zapewniających bezpieczeństwo jest naprawdę wiele;
 • funkcjonalność; dzieci zmieniają się bardzo szybko; chcemy, by nasze meble nadążały za owymi zmianami; dlatego stawiamy na sprytne rozwiązania mające zapewnić funkcjonalność zarówno 3-latkowi, 5-latkowi, jak i 10-latkowi; wykorzystujemy pomysły, które się nie nudzą, a jednocześnie pozwalają uczyć się w dobrze zorganizowanej przestrzeni, odpoczywać w wygodnych strefach komfortu, przechowywać zabawki i przedmioty codziennego użytku w ładzie i harmonii;
 • kreatywność; wykonując różnorodne usługi stolarskie nauczyliśmy się, że dzieciaki potrafią spoglądać na konkretny przedmiot w zupełnie inny sposób niż dorośli; to, co dla nas jest po prostu łóżkiem, dla nich może być centrum dowodzenia wszechświatem, placem zabaw, tajną skrytką, czy domkiem na drzewie; projektując meble dla dzieci staramy się wziąć pod uwagę wszystkie ich pomysły i wyjść naprzeciw ich wyobraźni.

Profesjonalne usługi stolarskie – co możemy zrobić dla Twojego dziecka?

Specjalizujemy się w tworzeniu mebli pod wymiar, toteż możemy zaoferować Ci między innymi:

 • łóżka drewniane,
 • biurka,
 • szafy,
 • komody,
 • regały,
 • skrzynie na zabawki,
 • stoliki,
 • toaletki;
 • wewnętrzne place zabaw.

Realizujemy każdy, nawet najbardziej nietypowy projekt. Wkładamy mnóstwo energii w to, aby nasza praca przekładała się na radość Twojego dziecka oraz Twoje zadowolenie. Z radością podchodzimy do każdego nowego zadania, nie zapominając o sugestiach najmłodszych, a zarazem chyba najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do kontaktu. Sprawimy, że Twój malec będzie zasypiał i budził w miejscu wyjątkowo pięknym, a zarazem bezpiecznym. Skorzystaj z naszych usług stolarskich i zamów mebelki dla swojego dziecka.

Jeżeli poszukujesz wyjątkowych mebli do pokoju swojej pociechy – zadzwoń. Przekaż nam swoje sugestie, a my zajmiemy się resztą.

Warto przeczytać także: Garść porad z zakresu usług stolarskich: jak odnowić komodę