Blog
Meble kuchenne na wymiar robione z dębu Łódź

Meble kuchenne na wymiar – aktualne hity i trendy

Nowoczesna kuchnia to pomieszczenie funkcjonalne, ergonomiczne, wygodne i stylowe. Stworzyliśmy listę naszych ulubionych rozwiązań sprawiających, że wykonujemy takie właśnie meble kuchenne na wymiar.

Sprytne rozwiązania wewnątrz szafek

Producenci systemów do przechowywania w kuchni prześcigają się w wymyślaniu coraz sprytniejszych pomysłów usprawniających gotowanie i przygotowywanie posiłków. Dzięki nim w Twojej kuchni wszystko będzie na swoim miejscu, do każdego przedmiotu dotrzesz sprawnie i szybko, a na półkach oraz szufladach będzie panował przyjemny ład. Oto sprawdzone przez nas, a także stosowane podczas wykonywania usług stolarskich rozwiązania:

  • uchwyty na talerze oraz wkłady zapewniające wygodne układanie talerzy;
  • maty antypoślizgowe pod naczynia;
  • systemy narożne zaopatrzone w półki;
  • różnorodne, dopasowane do każdej, nawet najwęższej przestrzeni wyciągi cargo.

Tego typu pomysły pozwalają wykorzystać każdy skrawek przestrzeni w sposób funkcjonalny.

Design – oryginalne i stylowe meble kuchenne na wymiar

Nie tworzymy mebli katalogowych. Mamy co prawda katalog swoich produktów, więc tak naprawdę tworzymy meble katalogowe, ale nie są to meble katalogowe jeśli chodzi o ich charakter. Może prościej – tworzymy meble oryginalne, niebanalne, z pazurem, z klasą. Wyjątkowe. Ponadczasowe. Nie takie, które za rok Ci się znudzą i będziesz chciał je zmienić. Z naszej łódzkiej pracowni wyjeżdżają prawdziwe meblarskie perełki.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Mówiąc o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni nie mamy wcale na myśli aranżacji skupionej na wygodnym przechowywaniu naczyń i garnków. Bo przecież funkcjonalność kuchni daleko wykracza poza trzymanie w szafkach kubków czy talerzy. Ze względu na ogromną elastyczność naszych mebli kuchennych na wymiar, jesteśmy w stanie stworzyć wnętrze, w którym wszystko będzie na swoim miejscu, a i Ty będziesz miał sporo miejsca dla siebie. Przygotowując projekty uwzględniamy całą przestrzeń i szczególną uwagę zwracamy na to, by nie przytłoczyć jej meblami. Za aktualny trend w aranżacji kuchni zdecydowanie uznajemy więc miejsce na ruch i swobodną pracę, bez konieczności przepychania się między meblami i sprzętami AGD.

Funkcjonalne blaty robocze i wyspy

By w kuchni pracowało Ci się wygodnie i miło, musisz mieć odpowiednio dużo miejsca do gotowania. Zapewni Ci je blat nad meblami, blat stołowy (o ile masz w swojej kuchni miejsce na stół) bądź blat nad wyspą kuchenną. To ostatnie rozwiązanie stosowane jest w bardzo dużych kuchniach albo w kuchniach otwartych na salon. Odpowiednio zaimpregnowane blaty drewniane stanowią bardzo funkcjonalną przestrzeń. Są odporne na wilgoć, codzienną eksploatację, zmiany temperatur, a przy tym wyglądają wręcz zjawiskowo i są pięknym dopełnieniem każdego rodzaju mebli kuchennych.

Jeśli chcesz, by gotowanie w Twojej kuchni sprawiało Ci ogromną przyjemność – zapraszamy do współpracy. W kwestiach gastronomicznych zdziałamy niewiele, ale jeżeli chodzi o meble kuchenne na wymiar – naprawdę znamy się na rzeczy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź odwiedzenia nas bezpośrednio w naszym biurze w Łodzi.

Tworzymy meble na wymiar nie tylko do kuchni. Nasze realizacje znajdują się również w salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych czy w każdym innym pomieszczeniu domowym. Chcesz, by nasze meble pojawiły się też u Ciebie? Zadzwoń!

Warto przeczytać także: Meble na wymiar do łazienki – na co warto zwrócić uwagę przy ich wyborze